Türkiye gençlerin forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye gençlerin forumu

Turkiye genclik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilişim Sertifikaları - Bilginc.com

YazarMesaj
nullsix

Bilişim Sertifikaları - Bilginc.com Empty
MesajKonu: Bilişim Sertifikaları - Bilginc.com   Bilişim Sertifikaları - Bilginc.com Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2015 7:07 pm

Bilişim sektöründe çalışmak için eğitim alan binlerce öğrenci bulunuyor. Bu öğrenciler mezun olduklarında ve iş başvurularına gittiklerinde aldıkları eğitim onlara yeterli olmayacak. Bilişim ve yazılım firmaları çalışanlarını işe alırken bazı ayrıcalıklı bilgilerine sahip olmasını istiyor. bilginc.com sitesinden kişiler bu konuda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirler. Sitede yer alan kurslar hakkındaki bilgiler özellikle bilgisayar ve matematik bölümlerinde okuyan öğrencilere ışık tutuyor. Bu bölümlerdeki öğrencilerin hayallerindeki işlere girebilmeleri için ilk aşamada Java, C#, MS SQL ve Oracle gibi tüm şirketler tarafından kabul edilen programlar hakkında bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Bilginc.com adresinde yer alan kurslar kişilerin işyerlerinin talep ettikleri bu özellikleri kazanmalarını sağlıyor.

Bilişim sektöründe çalışmayı planlayanların yanı sıra, hali hazırda bilişim sektöründe çalışmakta olanlar da bilginc.com kurslarından faydalanmaktadır. Firma ile iletişime geçtiğinizde sizlere ihtiyaç duyduğunuz kurslar hakkında ayrıntılı bilgiler veriliyor. Sizlere geleceğiniz hakkında danışmanlık hizmeti de veren firma sizler için gerekli olan kursları sizlere birlikte belirliyor. sertifika adresinde kişiler eğitimlerini başarıyla tamamladıklarında alacakları sertifikaları görebilirler. Bu sertifikaların tamamı iş başvuruları için geçerli olan sertifikalar. Bilişim alanında işe girmeyi düşünen kişiler bu sertifikalar sayesinde iş başvurularında diğer adayların önüne geçiyorlar. Birçok bilişim firması bu sertifikaları dikkate aldığı için bu sertifikalara sahip olmayan kişileri dikkate almıyor. eğitim adresinden kişiler alacakları eğitim hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirler. Hafta sonu verilen bu kurslar çalışan ya da eğitimine devam eden kişilere engel olmuyor. Hafta sonlarından birkaç saatini ayırmaları yeterli oluyor.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-