Türkiye gençlerin forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye gençlerin forumu

Turkiye genclik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Apartmanınızı en iyi şekilde yönetecek firma

YazarMesaj
nullsix

Apartmanınızı en iyi şekilde yönetecek firma  Empty
MesajKonu: Apartmanınızı en iyi şekilde yönetecek firma    Apartmanınızı en iyi şekilde yönetecek firma  Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2018 6:44 pm

Yön35, apartmanınızı profesyonelce yönetir. Bu firma ile iletişime geçerek, apartmanınız için nitelikli yöneticilik hizmetleri satın alabilirsiniz.

Apartman yönetim firmaları İzmir linkine tıklayarak, apartmanınız için yöneticilik hizmet taleplerinizi tek tuşla iletme fırsatınız olacaktır. En avantajlı fiyatlarla profesyonel bir apartman yönetim hizmeti satın almak adına, Yön35 firmasından asla ve asla şaşmayınız.

https://www.yon35.com ile çalışarak, apartmanınız için gerek çevre düzenleme hizmetleri, gerek güvenlik hizmetleri, gerek temizlik hizmetleri, gerekse de tadilat hizmetleri alabilirsiniz. Sadece apartmanlar için de değil; siteler için, rezidanslar için, alışveriş merkezleri için Yön35 profesyonel yönetim çözümleri sunar. Yön35'e ulaşmak isteyenler 0505 231 46 86 numaralı telefonu aramalıdır.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Firma Rehberi - indexfirma.com